Przepiękny mural w atrakcyjnej cenie

W dzisiejszych czasach nikt już nie uznaje sztuki ulicznej jako akt wandalizmu, za który artystów trzeba posyłać do więzienia. Sztuka uliczna cieszy się aktualnie coraz większą popularnością w dużych, polskich miastach. Wybierając się do Berlina, Londynu, czy Nowego Jorku warto zwrócić uwagę na organizowane specjalne wycieczki objazdowe po najsłynniejszych muralach znajdujących się w danym mieście.

Niestety murale nadal są dość niedużo znaną sztuką i warto byłoby to przemienić. Jest to przecież doskonały sposób na nadanie drugiego życia dla starego bloku albo muru. Jeśli więc chcielibyście posiadać swój drobny wkład w sztukę uliczną a także w upiększanie własnego miasta, to warto zainwestować swoje pieniądze w malowanie murali. Aktualnie w dużych polskich miastach możecie znaleźć wielu wspaniałych artystów, którzy wykonają dla was śliczny mural zgodnie z przedstawionymi wytycznymi.
Malowanie muralu zdecydowanie jest prawdziwą sztuką wymagającą od kilkunastu do kilkudziesięciu dni intensywnej pracy artysty. O ile interesuje was dany wygląd waszego murala, to warto przygotować dokładny projekt dla artysty. Na pewno popróbuje on w około dziewięćdziesięciu procentach odwzorować waszą wizję. Pozostałe dziesięć procent warto zostawić dla artysty, ażeby mógł się wykazać własną inwencją twórczą. Każdy artysta posiada swój własny styl malowania murali oraz jego znaki rozpoznawcze. Dodane przez artystę elementy na pewno nie zepsują całej koncepcji muralu, a będą doskonałym jego urozmaiceniem. Warto więc obdarzyć artystę odrobiną zaufania i pozwolić mu na zrealizowanie kilku dodatkowych elementów na zamówionym dla was murale. Jeżeli już jednak nie jesteście wstanie całkowicie zaufać dla artysty, to warto poprosić go o przygotowanie projektu muralu z naniesionymi autorskimi detalami. W ten sposób będziecie mogli ujrzeć, jak artysta dokładnie widzi wasz mural oraz jakie dodatkowe elementy chciałby na nim umieścić. Jeśli naniesione elementy nie przypadną wam do gustu, to zostaną zaproponowane inne autorskie dodatki.
Polecamy: murale projekty.